معاینه پزشک پا

پزشک پا اولین شخصی است که در زمان احساس درد در کف پا و مچ پا باید به وی مراجعه کنید.بررسی و اصلاح مشکلات مربوط به دردهای کف پا و مچ پا و پاشنه پا در این بخش انجام می شود.

پدیاتریست, متخصصی است که برای تشخیص و درمان بیماری های مچ پا و کف پا دوره های فوق تخصصی خاصی را گذرانده است.

پدیاتریست اولین شخصی است که هنگام احساس درد و مشکلات پا و مچ پا باید به وی مراجعه کنید. بیشتر مردم می دانند که پدیاتریست به حل مسایل و مشکلات مربوط به کف پا , مچ پا و پاشنه پا و نیز مبتلایان به دیابت و اختلالات خون رسانی پا می پردازد.

دکتر فوت عنوان گروهی از پزشکان است که بیماران پس از مراجعه به کلینیکهای تشخیصی پا, جهت تشخیص قطعی نوع عارضه و هر گونه اختلال و تغییر شکل پا به ایشان مراجعه می نمایند .

مراجعین ممکن است از هرگونه بیماری یا عارضه در پا رنج ببرند که در صورت نیاز از حضور سایر متخصصین علوم پزشکی نیز استفاده خواهد شد مانند ارتوپد، جراح، عروق، عفونی، داخلی و ...

در طرح غربالگری پا که لزوما بایستی برای کلیه افراد جامعه صورت گیرد نحوه قرار گیری پا چه در زمان ایستادن و چه راه رفتن بررسی می شود و هرگونه اختلالی تشخیص و توسط کفش و کفی طبی (در صورت نیاز) درمان می شود. این کار اسکن و غربالگری کف پا نام دارد.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و بهره گیری از رایانه, دکتر فوت با تهیه اسکن دو بعدی و سه بعدی به تشخیص صحیح عارضه و میزان ابتلا به آن می پردازد و با توجه به نوع عارضه و سن مراجعه کننده, کفش یا کفی مناسب سفارش می دهد. در کنار تجویز کفش یا کفی طبی مناسب, دکتر فوت به تجویز ورزش متناسب با نوع درگیری پا مبادرت می ورزد که تجویز ورزش های مناسب به اندازه تجویز کفش و کفی طبی مهم است. اگر بیمار در موقع مناسب یعنی سنین کم مراجعه کند, با تجویز ورزش در کنار کفی یا کفش, عارضه مورد نظر به کلی از بین رفته و پا به طور 100% درمان و تصحیح می شود. از آن جا که متاسفانه مشکلات کف پا جدی گرفته نمی شود لذا رسالت آگاه سازی عموم مردم از تبعات جدی عوارض درمان نشده کف پا نیز بر عهده ما دکتر فوت است.

یکی از کارهای متخصص پدیاتری, تصحیح اختلالات پا از طریق تکنیک های جراحی است اما قبل از آن لازم است بیمار جهت دریافت درمان های غیرجراحی و اصلاحی, به دکتر فوت ارجاع داده شود.

دکتر فوت برند جمعی از متخصصین پودیاتری در چند کشور می باشد که محل اصلی آن در کانادا است و هم اکنوندر ایران نیز با همان استانداردها آغاز به کار نموده اند.

تماس با ما

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree